ART / Watercolor paintings & Drawings / Miniature 16066406
nr 1606 6406
MINIATURE
Rudolf Jernström (1874-1953), dated 1923, porträtt från fam Wendel, ram med stenar, 7, 5x6, i ram-etui, 13x 11-22 cm,
Rudolf Jernström (1874-1953), daterad 1923, porträtt från fam Wendel, ram i förgyllt silver med stenar. Gouache, Signerad 7,5x6, i ram-etui, 13x 11-22 cm. Vikt: ca 180g
1000
SEK 2200
Monday Mars 18 2024
at 18:42:51
800 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
2.200 kr
Gouache